Soutěž Hradecko 10.7.2010

Další soutěž, které jsme se zúčastnili se konala v Hradecku. Z důvodu velké absence se nezúčastnili holky, ale pouze muži. V loňském roce to byla první soutěž, které jsme se zúčastnili. Letos jsme jeli s cílem umístit se na stupních vítězů. V pozvánce bylo napsáno, že smí být stříkačky pouze o obsahu 1200 ccm. Bohužel jsme byli skoro jediní, kdo dodržel pokyny na pozvánce. Po domluvě s pořadateli soutěže jsme domluvili že si půjčíme silnější stříkačku, aby jsme měli alespoň nějaké šance na slušné umístění. Soutěž probíhala 2 kolově. V prvním kole se hadice roztahovaly a ve druhém kole rozhazovaly. Bohužel se nám nepovedlo ani jedno kolo a tak jsme první útok nedokončili a druhý jsme zakončili s časem něco přes 50 vteřin, což nás zařadilo na předposlední místo.

Na zpáteční cestě domů jsem se potýkali s menšími technickými problémy 😀 (viz foto)

Podobné příspěvky